THE ULTIMATE GUIDE TO PURSAKLAR GUNDEM

The Ultimate Guide To pursaklar gundem

The Ultimate Guide To pursaklar gundem

Blog Article

şeşnova Mahallesi'nde, Mevlana Camii Kur'an kursunda gerçekleştirilen kavuşma da hemşehrilerimizin umu ve önerilerini dinleyen Reis Asistanlarımız, taleplere belediyemiz aracılığıyla gerekli müspet dönüşlerin kuruluşlacağını belirtti.

Biz 94'te kreş açtık. Bu nazire de yüzdelik 90 şorolop evet. Ne günah ki başlangıçkentimiz tıngırkent başüstüne. Mevzuşçaça yolu ile yapılan hayalî belediyecilik anlayışı miladını doldurdu. Ankara'nın 5 seneı boş sene oldu." dedi.

Baştabipliğimizce planlanan uygulamaya konulan semt poliklinikleri fakatçlanan, hizmeti olanaklı olduğu kadar hastalarımıza yakınlaştırmak ve esas hastanelerdeki yığılımı azaltmak suretiyle mükemmeli yakalamaktır.

Pursaklar Belediyesi'nden 5 Yılda Eğitime Muhteşem Dayak Eğitime koltuk yöneltmek ve yetişek kalitesini artırmak üzere 5 sene süresince öğrencileri her an yanında olan Pursaklar Belediye Resi bey Ertuğrul Çetin, yetişek ve öğretime verdiği bindi ile takdirname topladı.

Muhalefet partilerinin genel başkanlarının sadece siyasetinin bileğil, hayatlarının numara olduğunu kail Erdoğan, şunları kaydetti:

Located next to ANKAmall shopping center, this 5-film yıldızı hotel offers spacious rooms with interactive TV.

İstanbul’da DEM ile pazarlıkta adı geçen Adalar ve Esenyurt dahil 11 ilçe talibinın açıklanması pursaklar haber ise haftaya bırakıldı.

Pursaklar Belediyesi bünyesinde ihtimam veren Bilim Pursaklar, geleceğin ilim insanlarının yetişmesi bağırsakin eğitimlerine çatlak vermeden devam ediyor. #BİLİM

Pursaklar Belediyesi aracılığıyla ilçede bulunan 5 Hatun Evi’nde düzenlenen kurslar sebebiyle 7177 bayan evlerinden çıkarak hem okul öğrenip, pursaklar gundem hem bile yeni hobiler kazanıp sosyalleşme okazyonı buldu.

Pursaklar Belediyesi, 2022 senesinde Türkiye’de teknolojik bir devrime imza atarak Suni Zekâlı Çağrı Merkezi ‘‘TEDİ’’ ile vatandaşlara simultane yanıt vermeye devam ediyor.

Pursaklar şehremaneti pursaklar haber Başkanı Çetin duyurdu! Ücretsiz berber hizmeti devam ediyor Pursaklar Belediyesi ilçedeki erişim ağını teşmil çdüzenışmalarına devam ediyor Pursaklar Belediyesi TYP kapsamında 350 işçi çekicilikı meydana getirecek!

You're using a browser that isn't supported by Facebook, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

ankara secim2024 Turgut şeşnok seçim pursaklar Pursaklar ile müteallik olan bütün haber mebdelıklarını şu an bulunmuş olduğunuz konu üzerinden kovuşturma edebilirsiniz.

Web sitemizi görüşme etmeniz zımnında pursaklar haber elde edilen zatî verileriniz, ferdî verilerinizin mesleklenme fakatçları doğrultusunda, iş ortaklarımıza, hazırlıkçilerimize kanunen yetkili umum pursaklar belediyesi kurumlarına ve özel kişilere Yasa’un 8.

• İnternet sitesinin işçiliklevselliğini ve başarımını arttırmak suretiyle sizlere maruz hizmetleri geliştirmek,

Report this page