PURSAKLAR GUNDEM A GIZLI SILAH

pursaklar gundem A Gizli Silah

pursaklar gundem A Gizli Silah

Blog Article

2019 senesinde uray başbuğı seçilen Ayhan Yılmayan bir ay sonra istifa etti ve namına Ertuğrul Çetin geldi.

"İlk kademı da kaynağını natürel kavara ve yer yağı gelirlerimizden oluşturacağımız bir Sülale ve Deneyimsizlik Bankası kurarak atıyoruz. Bu bankanın finansmanıyla, primlerinin üçte birini ödeyerek hane eğlekımlarımızı tekaüt edeceğiz. Her hanede en az bir çaldatmaışan olmasını esenlayacağız.

Web sitemizi ziyaret edenlerin şahsi verilerini 6698 sayılı şahsi Verilerin Korunması Kanunu uyartınca sorunlemekte ve gizliliğini korumaktayız.

Bu sayede postalar gönderim merkezlerine karışmadan hızlı bir şekilde ulaştırılacaktır. Pursaklar ilçesinin takım kodu 06145 olmaktadır.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Rahat Kazanç’nin Ankara kaza uray başkanlarını dün açıkladı. Lansman toplantısında MHP’li beş belediye reis adayı da makam aldı. Temiz Vurgun, bulunan 14 uray başbuğını tekrar namzet gösterdi.

Ramazan ayının içsel iklimini en sağlıklı şekilde hissettirebilmek için Pursaklar Belediyesi, Yaşam Merkezinde düzenlemiş olduğu birbirinden yavuz etkinliklerle, kaza cumhurına unutulmaz bir kamer yaşatıyor.

• İnternet sitesinin sorunlevselliğini ve performansını arttırmak aracılığıyla sizlere maruz hizmetleri yetiştirmek,

Pursaklar Belediyesi bünyesinde özen veren Ilim Pursaklar, geleceğin marifet insanoğluının yetişmesi sinein eğitimlerine aralık vermeden devam ediyor. #BİLİM

Pursaklar Belediyesi aracılığıyla ilçede kâin 5 Hatun Evi’nde düzenlenen kurslar sayesinde 7177 eksik etek evlerinden çıkarak hem hayat öğrenip, hem bile yeni pursaklar haber hobiler kulaklııp sosyalleşme fırsatı buldu.

Pursaklar’da Çocukların Ramazan Sevinci pursaklar haber Ramazan kocaoğlannın içsel havasını vatandaşlara en eksiksiz şekilde hissettirmek hesabına biröte farklı izlence düzenleyen Pursaklar Belediyesi, 5 farklı mahalle bile 5 farklı merkezde düzenlemiş olduğu birbirinden balkı etkinliklerle, çocuklara unutulmaz bir kamer evetşatıyor.

Pursaklar Belediye Reisı Çetin duyurdu! Ücretsiz berber dükkânı hizmeti devam ediyor Pursaklar Belediyesi ilçedeki erişim ağını genişletme çalışmalarına devam ediyor Pursaklar Belediyesi TYP kapsamında 350 işçi kurumı meydana getirecek!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) yoluyla kamu kurumlarına dilekçe hakkı pursaklar gundem kapsamında istek ve şikâyetlerinizi gönderebilir veya bilgelik edinme hakkı kapsamında bütün kurumlarından bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Hayvan barınağında hayvanların aşıları ve kısırlaştırma işlemlemleri bile bünyelmaktadır. Bu yeni yapılanma ve iyileştirme çdüzenışmaları ile müşterek hem sokak hayvanlarını hem bile hemşehrilerimizi saadetli etmeyi amaçlıyoruz’’ dedi.

31 Mart 2024 tarihinde konstrüksiyonlacak olan yerel idareler seçimlerine pursaklar haber gücük bir müddet kaldığında belediye ser adayları oy tahsil telaşı içerisine girerken yurttaşlar da adaylarla alakadar araştırmalarını sıklaştırdı. Bu kapsamda başkent Ankara'nın ilçe belediyelerinin halihazırda ne partide olduğu ve seçimlerde konkuracak adaylar kaygı konusu evet.

31 pursaklar haber Mart Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında il ve kaymakamlık belediye rüesaı belirli oluyor. YSK tarafından aktarılacak veriler Ankara Pursaklar intihap mealları görüntülükında da yerini alacak.

Report this page